FOLEYA MOUNTAİN RESORT'E HOŞGELDİNİZ

ERİKBELİ'NDE DOĞAL YAŞAM

Eşsiz orman ve dağ manzarasıyla, dört mevsim yedi rengini yaşatan lokasyondaki eviniz.

Türkiye’nin kendine özgü konseptindeki ilk ve tek resort otelidir. Diğer taraftan ise Yayla ve Dağ Konseptindeki 3. Resort Tesistir. 12 Ay konaklama ve yeme & içme hizmeti veren bir turizm kompleksidir.

Yöresel mimari ustalığıyla, doğal taş ile ahşabın muhteşem işçilikle birleştirilmesi ve özenle dizayn edilmesiyle yapılan villalarımız misafirlerimizi ağırlamayı bekliyor.


MİSYONUMUZ

Karadeniz Bölgesi’ nin yaz ve kış, dağ ve yayla turizmine aralıksız 12 ay kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuş olan bir tesis olarak; Fauna, Yayla, Doğa, Mağara Turizmini daha ileriye taşımak. Sağlıklı bir ortamda, doğa ile iç içe organik ve kontrollü tarım ürünlü seçkin mutfağı ile konaklayan yerli ve yabancı doğa aşığı misafirlerimizin mutlu, huzurlu, güvenli, eğlenceli tatil ve zaman geçirmelerini sağlamak ve bunun sürdürülebilirliğini arttırmak.


VİZYONUMUZ

Yöre mimarisini modern çizgilerle birleştirdiğimiz tesisimizde bir ev rahatlığında ve aile ortamında tatil yapmak isteyen misafirlerimizin ilk tercihi ve vazgeçilmezi olmak.

Image Image
KONAKLAMA KAPASİTESİ
ODA
RESTORAN

Dağ Kızağı, Çim Kayağı, Dağ manzaralı Kapalı Tüp Yüzme Havuzu, Spa Merkezi, projesi ve yapımı devam eden aktivitelerimizdir.

KONUM BİLGİLERİ
  • Doğu Karadeniz Sıra Dağları bünyesinde, Trabzon İli, Tonya İlçesi, Kalınçam Köyü, Erikbeli Yaylası mevkiinde 1650 metre rakımda çam ormanları içerisinde faaliyet göstermektedir. Trabzon, Giresun, Gümüşhane bağlantı noktasında olup Kadırga ve Kadıralak Yaylalarına komşu konumdadır.
DETAYLAR
  • Kalınçam, Kalınçam mah.Kalınçam ( Küme evler ) Foleya Tatil Köyü sit.No:376, D:A / 1, Tonya/Trabzon
  • 0 545 280 61 70
  • 0 462 280 61 61
  • 0 545 280 61 63
  • sales@foleyahotel.com.tr
Copyright 2019 FOLEYA MOUNTAIN RESORT Tüm hakları saklıdır.