+90 (462) 280 61 61
Anasayfa
Kurumsal
Odalarımız
Eşsiz Lezzetler
Toplantı ve Düğün
Aktivite
Foleya Kış
Özel Fırsatlar
Bize Ulaşın
Dil Seçimi
          
Hakkımızda

Eşsiz orman ve dağ manzarasıyla, dört mevsim yedi rengini yaşatan lokasyondaki eviniz.

Türkiye’nin kendine özgü konseptindeki ilk ve tek resort otelidir. Diğer taraftan ise Yayla ve Dağ Konseptindeki 3. Resort Tesistir. 12 Ay konaklama ve yeme & içme hizmeti veren bir turizm kompleksidir.

Yöresel mimari ustalığıyla, doğal taş ile ahşabın muhteşem işçilikle birleştirilmesi ve özenle dizayn edilmesiyle yapılan villalarımız misafirlerimizi ağırlamayı bekliyor.

Misyonumuz
Karadeniz Bölgesi'nde dağ ve yayla turizmine aralıksız 12 ay kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuş olan bir tesis olarak; yayla, doğa ve mağara turizmini daha ileriye taşımak. Profesyonel, donanımlı, güler yüzlü personelimiz ile sağlıklı ortamda, doğa ile iç içe, birbirinden farklı lezzetlerle donatılmış organik ve seçkin mutfağı ile konaklayan yerli ve yabancı doğa aşığı misafirlerimizin mutlu, huzurlu, güvenli ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamak ve bunun sürdürülebilirliğini artırmak. Lüks otel kalitesinde, bir ev rahatlığında ve aile ortamında tatil yapmak isteyen misafirlerimizin ilk tercihi ve vazgeçilmezi olmak.
Sıkça Sorulan Sorular
Misafirlerimizin konaklamalarını daha konforlu hale getirmek için otelimiz hakkında bazı bilgileri paylaşmanın önemli olduğunu düşünüyoruz.
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin !
© Copyright Wesoco Teknoloji & Danışmanlık 2016 – 2023. All right reserved.
Foleya Mountain Resort'e Hoşgeldiniz
Foleya Mountain Resort
Kalınçam, Kalınçam mah.Kalınçam ( Küme evler ) Foleya Tatil Köyü sit.No:376, D:A / 1, Tonya/Trabzon
+90 (462) 280 61 61
sales@foleyahotel.com.tr
© Copyright Wesoco Teknoloji & Danışmanlık 2016 – 2023. All right reserved. Web Design and Programming Wesoco
© Copyright 2022 - 2023